Яндекс.Метрика Анализ сайта fiz-kultura.blogspot.ru

Страницы

"Цмокi" обіграли вдома "Астану"

У матчі регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ «Цмокi» вдома обіграли казахстанський «Астану» - 87:83. Все вирішилося в нервовій кінцівці, де сильнішими виявилися «дракони», які здобули лише третю домашню перемогу в сезоні.
Битва сусідів по турнірній таблиці обіцяла стати вельми цікавою. «Цмокi в цьому сезоні невдало грають на своїй арені, а« Астана »відчуває проблеми у виїзних матчах. Уже в дебюті зустрічі команди задали високий темп. Обмін швидкими атаками відбувався по-різному - гравці білоруської команди орієнтувалися на кидки з дистанції, в той час як їхні суперники воліли 2-очковий баскетбол. З появою Павла Ільїна "Астана" з'явилася і загроза на дузі. Молодий казахстанський захисник відзначився двома триочковими влучаннями за півхвилини, завдяки чому його команда виграла перший 10-хвилинний відрізок - 17:19. У господарів знайшовся гідну відповідь в особі Олександра Кудрявцева. Білоруський снайпер жодного разу не промахнулсял через дуги (3-3 триочкові, 11 очок), а його партнери підтримали ривок в кінцівці першої половини - 41:34. Після великої перерви команди зловили ритм і стали радувати уболівальників результативним баскетболом. При цьому інтрига зберігалася: за 6 хвилин до фінальної сирени гості скоротили розрив, в черговий раз зрівнявши рахунок - 76:76. Неймовірну завзятість господарів у захисті допомагало їм зберігати своє кільце в недоторканності протягом 5 хвилин! Триочковий від Джастіна Грея зробив положення «Астани» ще більш непростим - 82:76. Але підопічні Рамунаса Бутаутаса показали характер, а за 10 секунд до кінця при «-2» Кеннетт Хейс перехопив м'яч і відправив його Патріку Калатесу під кільце. Американський форвард, який перебував під щільною опікою, не зміг зрівняти рахунок. герой Ентоні Хілліард. Американський захисник в цій зустрічі виступив в якості головної атакуючої опції білоруської команди. На його рахунку 21 очко (60% з гри) і 5 підбирань. цифра 37:19 - протистояння лавок також залишилося за "Цмокамi". Ігор Грищук: - Задоволений результатом і тим, як хлопці виконали установку. Боротися з "Астаною" завжди важко, але сьогодні ми змогли утримувати концентрацію протягом усіх сорока хвилин. Упевнений, що ця перемога додасть упевненості команді перед спареними поєдинками з "Автодором» і надихне на подальші успіхи.