Яндекс.Метрика Анализ сайта fiz-kultura.blogspot.ru

Страницы

"Барселона" виграла Кубок Іспанії

Нещодавно в 24-й раз стала чемпіоном Іспанії «Барселона» додала 22 травня в свою переможну колекцію ще й Кубок країни. У фіналі Кубка Іспанії на стадіоні "Вісенте Кальдерон" в Мадриді каталонці в овертаймі обіграли свіжоспеченого переможця Ліги Європи «Севілью».
«Барселона» - «Севілья» - 2: 0 Голи: 1: 0 - Хорді Альба (97, пас - Мессі), 2: 0 - Неймар (120 + 2, пас - Мессі). Удари: 17-14. Удари в площину воріт: 10-2. Володіння м'ячем: 47% -53%. Вилучення: Маскерано (36) - Банега (90 + 2), Каррісу (120 + 1). «Севілья», за чотири дні до цього провела виснажливий фінал Ліги Європи, трималася бадьоро і цілком могла вирішити питання про переможця в основний час матчу. Тим більше, що з 36-ї хвилини після видалення Маскерано андалусійці грали в більшості. Крім того, на 57-й хвилині поле через травму покинув кращий снайпер «Барси» Луїс Суарес. Не виключено, що пошкодження не дозволить уругвайцю виступити на Кубку Америки, який стартує 4 червня в США. А в кінцівці другого тайму, вже в компенсований суддями час, склади команд зрівнялися - був вилучений аргентинський легіонер «Севільї» Банега, звалив тікав до воріт Неймара. Цей епізод став багато в чому визначальним. Тим більше, що в додатковий час «Барселона» виглядала свіжіше, і на 96-й хвилині Мессі проникаючим пасом спорядив в гольовий рейд лівого захисника Хорді Альбу - 1: 0. Після цього «Барселона» могла і повинна була добивати приголомшеного суперника, але крапку було поставлено лише в самій кінцівці додаткового часу, коли у «Севільї» було вилучено ще й Даніел Каррісу, сфолив на Мессі. І знову до голу призвів відмінний пас Мессі - на цей раз на Неймара. «Барселона» в 28-й раз виграла Кубок Іспанії і другий рік поспіль оформили дубль, завоювавши золото чемпіонату країни і Кубок. Всього в колекції «Барселони» стало вже 7 таких дублів - це рекорд Іспанії.