Яндекс.Метрика Анализ сайта fiz-kultura.blogspot.ru

Страницы

ІНВЕСТИЦІЇ В СПОРТ

Все більш популярним способом заробити гроші, стають вклади в будь-яку справу. Напрямків, в які можна інвестувати, існує величезна безліч. Одним з таких видів є інвестиції в спорт.
Що потрібно знати початківцям
Якщо існує зацікавленість в даному питанні, то необхідно поставитися з максимальною відповідальністю і серйозністю до нього. Так як крім вільних фінансів, вам ще потрібно отриманий раніше досвід і знання в цій справі, а також деяку кількість часу.
Тому для початку необхідно:
Вивчити спортивні інвестиції в цілому і їх термінологію, тому що без цього складно зрозуміти всі тонкощі і нюанси цієї справи;

Добре вивчити принципи ставок і їх стратегії. Так як потрібно буде піддавати деякому ризику свої кошти, адже розмір зробленої ставки може бути від 5 до 20 відсотків від усієї суми інвестованих грошей, тому не дуже хотілося б на перших хвилинах втратити все через те, що не знаєш цих принципів;

Дуже важливо вміти контролювати свій азарт, бути трохи стриманим і тверезо оцінювати ситуацію, так як якщо цього не робити, то це перший шлях до того щоб втратити всі свої інвестиції;

Вигідніше буде робити ставки на тотал - це ставка на загальну кількість голів, геймів і т. Д. Вона надає значно більший вибір за певною букмекерській конторі.
Тоталізатори і букмекерські контори
У тоталізаторів і букмекерських контор одна мета - це заробити гроші. В принципі і ті, хто вкладає інвестиції в спорт, тобто гравці, переслідують аналогічну мету. Тому, виходячи з цього, можна зробити висновок, що постійно заробляти величезну кількість грошей, роблячи спортивні інвестиції, буде не кожен, а досить невелика кількість гравців.

Гра і ставки на букмекерських конторах для багатьох початківців сприймається по-різному. Одні в цьому бачать як черговий спосіб розваги або хобі, який розігріває азарт до гри. Вони витрачають на це вільний час, щоб посилити інтерес перегляду гри. Інші ж присвячують цьому більшу частину свого часу, тому що відносяться до даного виду «розваги» як до способу заробити гроші.

Цей вид заробітку досить ризикований, а гравці, які вже досягли успіху в такому роді діяльності усвідомлюють, що інвестиції в спорт вимагають не менших зусиль, ніж звичайні інвестиції в бізнес. Тому що тут, як і в звичайному бізнесі, ступінь ризик зростає разом з можливістю отримати більший прибуток. Шанси виграти величезну суму або втратити абсолютно все, приблизно рівні 50 на 50. Розуміючи все це, гравці працюють над цим питанням дуже ретельно. Вони витрачають на це не тільки свої фінанси, але і величезна кількість часу, і в зв'язку з цим вони домагаються кращого положення і результатів.

Тому, піднімаючи питання про те, кому в цій ситуації пощастило більше, відповідь буде звучати, тим, хто не сприймає це як вид додаткового або основного доходу. Адже ці гравці, по суті, нічого не втрачають. Вони займаються цим заради задоволення, вони його і отримують. Тоді як з іншими гравців все зовсім інакше.


Найголовніше, якщо ви все-таки вирішили зайнятися таким родом діяльності, або як просто уболівальник для посилення азарту, або як бізнес-інвестор, варто приймати рішення і робити висновки, слухаючи тільки себе і нікого іншого.


Види обману в спортивному інвестуванні
Также можна заробляти, вкладаючи інвестиції в спорт за допомогою послуг фахівців, які знають в цій справі. Але в наш час величезна кількість лжеспеціалістов. Вони пропонують свою допомогу гравцям-новачкам, при цьому нічого насправді не роблять, а обманюють їх і заробляють на їх незнанні гроші. Крім цього вони можуть запропонувати купити якусь вигідну стратегію ставок або стовідсотковий результат матчу.

Ще існують спеціальні сервіси, які можуть проконсультувати щодо ставок на тоталізаторах. Але як правило, власниками таких сервісів виступають самі букмекерські контори, а, значить, і інформацію, яку вони надають, буде вигідна не гравцеві, а самій конторі.

В кінці 2014 року велику популярність почав отримувати термін Банк спортивного інвестування. Не тільки термін, але і послуга в цілому. І незабаром такі «банки» почали з'являтися один за іншим. Взагалі, за своєю структурою це звичайнісінька фінансова піраміда. Дана схема і її принципи вже давно досить багатьом відома.

Власники такого банку приймають вкладення від клієнтів. Рекламують величезні прибутки, мало не сто відсотків на місяць. Далі, все йде за старою схемою. Більш ранимий вкладникам платять деякі відсотки за рахунок нових. Люди, бачать, що є результат, нехай і мізерний, починають ще більше вкладати, при цьому вже самі, залучаючи нових вкладників, мовляв, є стовідсотковий дохід.

Але незабаром, ця піраміда обрушується. Оголошується про те, що банк злитий. Власники, звичайно ж, говорять про те, що вони самі не очікували такого і обіцяють незабаром повернути вклади. Але, як багатьом відомо, все це черговий обман. І, цілком можливо, що в подальшому такі «банкіри» повторять свою схему, так як обов'язково знайдуться довірливі вкладники. Також ви можете прочитати про те, як вигідно вкласти гроші в банк.


Якщо є інтерес до спортивного інвестування, перш за все необхідно вивчити основу такої справи: термінологію, принципи, стратегію. А вже після, починати займатися цією справою більш-менш серйозно.