Яндекс.Метрика Анализ сайта fiz-kultura.blogspot.ru

БУКМЕКЕРСЬКІ КОНТОРИ


Кількість різноманітних букмекерських контор, які приймають ставки онлайн в інтернеті, збільшується в арифметичній прогресії і не підготовленій людині вибрати кращого букмекера досить складно.
Так як деякі букмекери використовують просту і перевіренуу схему роботи - заманюють гравців на «солодкі коефіцієнти», а потім просто не віддають виграні гроші. Тому помилка у виборі букмекерської контори може відбити у вас бажання робити ставки на спорт в інтернеті.

Щоб позбавити вас від обману, з боку букмекерів, навожу список більш надійних.
1x Ставка - 2000 дарує рублів за реєстрацію Крім того, БК 1х мабуть це Наймолодша БК в нашому списку. 1х Ставка є прямою спадкоємицею БК 1хBet і створена спеціально для гравців з Росії. Контора успадкувала всі плюси батьківських ок (1хBet), в тому числі головного плюса - одні з найбільш високих коефіцієнтів і, мабуть, найбільша лінія ставок.
Історія
Букмекерська контора «1x ставка» була заснована в російському Брянську в 2010 році, коли компанія-власник бренду - ТОВ «Букмекер Паб» - пройшла державну реєстрацію і отримала букмекерську ліцензію.
З моменту заснування по 2016 рік компанія оперувала в пунктах прийому ставок під брендом 1xbet. У липні 2016 року був запущений онлайн-букмекер «1x ставка» в доменній зоні .ru, після чого ТОВ «Букмекер Паб» перевела під цей новий бренд свій наземний букмекерський бізнес на території Росії.
Наш час
Ця букмекерська контора приймає ставки на спорт онлайн і через велику мережу букмекерських клубів, число яких становить близько 750 станом на травень 2017 року. Компанія оперує на підставі ліцензії №17 ФНС Росії, виданої 1 жовтня 2010 року. Цей букмекер входить в Першу СРО і підключений до Першого ЦУПІС для прийому інтерактивних ставок.
У ТОВ «Букмекер Паб» наступний юридична адреса: 241035, Брянська область, м Брянськ, вул. Ульянова, д. 64.
Увага: БК «1x ставка» юридично не пов'язана з міжнародним онлайн-букмекерів 1xbet, які мають сайт в доменній зоні .com.
Платіжні системи і валюти рахунку
Депозит
Поповнити рахунок в БК «1x ставка» можна за допомогою платіжних систем Visa, Mastercard, МИР, Visa Qiwi Wallet, «Яндекс.Деньги», Webmoney, Moneta.ru, а також через мобільних операторів «Мегафон», «Білайн», МТС, Tele2 . Можливе поповнення готівкою в салонах стільникового зв'язку «Евросеть», «Зв'язковий», «Мобіл Елемент», «Dixis» і за допомогою терміналів оплати «КіберПлат», «Зв'язковий», «НОУ-ХАУ», «Елекснет». Також ця букмекерська контора підтримує поповнення через інтернет-банк від «Альфа-Клік», «Росбанк», «Тінькофф Банк», «МДМ online», «Банк Банк», «Пошта Банк».
Сума мінімального поповнення рахунку - 50 рублів для всіх методів платежу.
Сума максимального поповнення рахунку - до 550 тисяч рублів для карткових методів і до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для інтернет-банку «Альфа-Клік». Залежно від статусу користувача в платіжних системах - до 250 тисяч рублів для Visa Qiwi Wallet і «Яндекс.Денег» і до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для Moneta.ru. 15 тисяч рублів складає ліміт для Webmoney, «Мегафон», «Beeline», Tele2, салонів стільникового зв'язку «Евросеть», «Зв'язковий», «Мобілелемент», «Dixis», терміналів оплати «КіберПлат», «Зв'язковий», «НОУ- ХАУ »,« Елекснет »,« Росбанк »,« Тінькофф Банк »,« МДМ online »,« Банк Банк »і« Пошта Банк ». Нарешті, максимальна сума поповнення для мобільного оператора МТС - 14 999 рублів.
Всі депозити зараховуються миттєво. Компанія покриває витрати клієнта на поповнення ігрового рахунку.
Виведення коштів
Кошти можна вивести через платіжні системи Visa, Mastercard, МИР, Visa Qiwi Wallet, Yandex.Money, Moneta.ru.
Мінімальна сума виводу становить 1 тисячу рублів для карт і 100 рублів для Visa Qiwi Wallet, Moneta.ru і «Яндекс.Деньги».
Максимальна сума виводу дорівнює 100 тисячам рублів для Moneta.ru (залежить від статусу користувача в платіжній системі), 75 тисячам рублів для карт і 15 тисячам рублів для Visa Qiwi Wallet і «Яндекс.Денег».
валюти рахунку
Ігровий рахунок в «1x ставка» можна завести тільки в російських рублях.
Податок на виграш
Врахуйте: згідно з п. 1 ст. 214.7 Податкового кодексу РФ, при здійсненні виплати виграшу клієнту букмекерська контора повинна утримувати податок на доходи фізичних осіб в розмірі 13%. Податок вираховується з різниці між сумою виплачуваного виграшу і сумою зробленої інтерактивної ставки.
Лінія і ставки
Прематч
Лінія у БК «1x ставка» широка - в ній представлено близько 30 видів спорту. Розпис також широка. На топові події в футболі може даватися понад 900 виборів. Є звичні азіатські фори (європейський гандикап відсутня), багатий вибір ставок на тотали і голи, комбінованих ставок, можна поставити на окремих гравців. Пропонуються і нестандартні види ставок: «Гонка до гола», «Рахунок матчу в будь-який час», «Точна різниця в рахунку» і ін.Середня маржа в прематче - 3%.
Лайв
В Лайв також широкі лінія і розпис. Вибір лайв-ринків на малопопулярних матчах у футболі становить від 100 до 260.
Середня маржа в лайв - 6%.
спеціальні функції
У клієнтів БК «1x ставка» є можливість формувати віртуальні матчі і робити на них ставки за допомогою інструменту «Конструктор альтернативних матчів» (підрозділ «Лінії»). Гравець створює віртуальний матч з команд / спортсменів, що беруть участь в реальних змаганнях. На цей віртуальний матч програма складає розпис і виставляє коефіцієнти, виходячи з котирувань в реальних зустрічах. Ставки розраховуються на підставі результату реальних ігор. Станом на травень 2017 року «Конструкторі» можна було формувати матчі з футболу та тенісу.
За допомогою інструменту «PlayZone» можна в лайв поставити на таку обставину, яке відбудеться в матчі в певний інтервал. У футболі це штрафний, офсайд, жовта картка, аут, від воріт, кутовий, червона картка, гол. Станом на травень 2017 року цю опція була обмежена футболом і баскетболом, але в перспективі вибір повинен бути розширений.
Інструмент Multi Live дозволяє гравцеві створити власну сторінку і додати на неї до 4 лайв-подій, щоб робити на них ставки одночасно.
Послуга «Продаж купона» дозволяє клієнту продати свою ставку букмекерові до завершення матчу і відразу отримати гроші на рахунок. Нижня і верхня планки для суми часткового продажу є індивідуальними для кожної ставки і залежать від ігрової ситуації. Іноді можлива лише повний продаж ставки. Послуга актуальна для експресів, ординарій (одинарні) і систем. Цією функцією можна скористатися в блоці «Недавні ставки» або з меню «Особистий кабінет - Історія ставок».
Платна послуга «Страховка ставки» дозволяє застрахувати ставку повністю або частково. Якщо ставка не зіграє, клієнту повертається застрахована сума. Вартість послуги грунтується на поточному коефіцієнті страхованої ставки. Актуально для експресів і ординарій (одинарні).
Мінімальна і максимальна ставки
Мінімальна ставка на будь-яку подію - 20 рублів.
Максимальний виграш дорівнює 1 мільйону рублів.
Платформа і мобільні ставки
БК «1x ставка» використовує програмне забезпечення власної розробки.
У БК є мобільна версія сайту і додатки для iOS і Android.
продукти
Ця букмекерська контора пропонує наступні продукти:
ставки на спорт;
ставки на кіберспорт;
ставки на віртуальний спорт.
Можна зробити ставки на лотерею, шоу-бізнес, телесеріали, неспортивні події.
До послуг клієнтів матч-центр зі спортивною статистикою.
підтримка
Служба підтримки БК «1x ставка» працює цілодобово. Оператори відповідають по телефону та електронною поштою.
Контактні дані підтримки можна знайти номер нижче на сторінці цього огляду.
верифікація
Щоб скористатися послугами цього букмекера, відвідайте будь-який пункт прийому ставок БК «1х ставка» в Росії. Для ідентифікації вам необхідний паспорт. Оператору ППС потрібно назвати номер телефону, який був введений при реєстрації аккаунта. Також пройти ідентифікацію можна в будь-якому салоні Евросеть. Вартість послуги становить 100 рублів.
Якщо у вашому місті немає пункту прийому ставок, але ви громадянин Російської Федерації, ви можете пройти ідентифікацію через Skype. Для цього вам знадобляться такі документи:
паспорт;
СНІЛС (страховий номер індивідуального особового рахунку);
свідоцтво ІПН.
ліцензії
ТОВ «Букмекер Паб» має ліцензію №17 ФНС РФ на організацію і проведення азартних ігор у букмекерських конторах і тоталізаторах на території Російської Федерації від 1 жовтня 2010 року.
обмеження
Якщо вас викрили в спекулятивній грі, такий як «вилки» і «коридори», максимальний розмір ставки для вашого ігрового рахунку буде урізаний.
дозвіл скарг
БК «1x ставка» приймає «Рейтинг Букмекерів» в якості незалежного посередника при вирішенні спорів між компанією і клієнтами.
Якщо ви вважаєте, що ваші права були порушені, заповніть форму скарги. Ми постараємося вирішити вашу проблему.
На сайті «РБ» представник контори відповідає на запитання користувачів.
Leon - Гарантує бонус на перший депозит - до 100%! Контора заснована в 2007 році, працює без обману. Відрізняється від конкурентів орієнтацією на СНД і російськомовних користувачів, а також швидкими виплатами.
Історія
Російська букмекерська контора «Леон» була заснована 19 жовтня 2011 року. 16 грудня того ж року БК отримала ліцензію ФНС на букмекерську діяльність.
Сайт контори почав прийом ставок на спорт 24 жовтня 2016 року.
Наш час
Компанія приймає ставки на спорт через сайт в доменній зоні .ru. Наземної мережі пунктів прийому ставок у цій букмекерської контори немає. Компанія входить до складу СРО «Асоціація букмекерських контор» (СРО букмекерів) і оперує в інтернеті через ЦУПІС, створений на базі АТ «Ківі Банк».
ТОВ «Леон» (юридичне найменування) зареєстрована в Москві, юридична адреса: 123056, вулиця Б. Грузинська, д. 42, пом. 2.
Зверніть увагу на те, що російська букмекерська контора «Леон» юридично не пов'язана з однойменною міжнародним онлайн-букмекерів LEON.
бонуси
Букмекер пропонує вітальний кеш-бонус в розмірі 100% від першого депозиту до 3999 рублів для нових клієнтів. Для отримання бонусу потрібно набрати необхідну кількість бонусних очок - Леонов. Необхідна кількість очок вважається таким чином: «Критерій = Сума бонуса / 2». Тобто якщо перший депозит склав 3999 рублів, то бонус гравця дорівнює 3999 рублів, і для його отримання гравець повинен набрати 2000 Леонов. Ви отримуєте бонусні очки за будь-яку ставку, зроблену в БК «Леон», включаючи ті, що програли (крім скасованих ставок).
Інформацію про діючі і минулі акції цієї букмекерської контори ви можете знайти на її сайті в розділі «Бонуси» і в однойменному розділі на «РБ».
Платіжні системи і валюти рахунку
Депозит
Поповнити ігровий рахунок в «Леоні» можна за допомогою банківських карт Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Cirrus, Visa Qiwi Wallet, Qiwi-терміналу; через мобільних операторів МТС, «Білайн», «Мегафон». Перекази здійснюються миттєво.
Мінімальний депозит в БК «Леон» для системи Qiwi - 1 рубль, для карт і через мобільних операторів МТС, «Білайн», «Мегафон» - 10 рублів. Сума максимального поповнення рахунку для банківських карт - 1 мільйон рублів, до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для Visa Qiwi Wallet, Qiwi-терміналу, «Мегафон», «Білайн» і 14 999 рублів для МТС. Комісію за депозити компанія не стягує.
Виведення коштів
Виплата в «Леоні» проводиться за допомогою гаманця Visa Qiwi Wallet і банківських карт.
Мінімальна сума виводу для Visa Qiwi Wallet - 100 рублів, для карт - 1000 рублів. Максимальний розмір виведення для Visa Qiwi Wallet - 250 тисяч рублів за один переклад (число переказів не обмежена), для карт - 75 тисяч рублів за один переклад.
Більшість виплат на банківські картки надходять на баланс рахунку протягом декількох годин. Однак в деяких випадках, в залежності від особливостей роботи банку, що видав картку, виплати можуть оброблятися до 5 робочих днів, не включаючи вихідні та святкові дні (стандартний час обробки банківського переказу). Транзакція для Visa Qiwi Wallet зазвичай займає 1-2 години.
Комісія за зняття коштів не стягується.
Таблицю платіжних методів для депозиту і виведення в БК «Леон» ви знайдете нижче в огляді цієї букмекерської контори і в «особистому кабінеті» свого рахунку.
валюти рахунку
На сайті можна завести рахунок тільки в російських рублях.
Лінія і ставки
Прематч
Сайт «Леон» має широку лінію і пропонує ставки на 20 видів спорту. Серед представлених чемпіонатів є як популярні, так і незначні турніри.
Розпис вузька. Коефіцієнти в прематче середні: маржа букмекера варіюється в межах 7-9.5%. Розрахунок ставок займає близько 10 хвилин.
Лайв
Коефіцієнти на події по ходу матчу середні. Розпис ставок в лайв вузька - число пропонованих ринків на популярні події не перевищує 30.
Максимальна і мінімальна ставки
Розмір мінімальної ставки становить 5 рублів. Максимальна ставка варіюється в залежності від масштабу події.
Платформа і мобільні ставки
БК «Леон» використовує ПО власної розробки для прийому ставок на спорт.
У компанії є мобільна версія сайту і нативні додатки для iOS і Android, за функціоналом схожі з основною версією. Додаток Leonbets можна скачати на офіційному сайті букмекерської контори - в розділі «Мобільна версія».
продукти
Цей російський букмекер має наступні продукти:
ставки на спорт;
ставки на кіберспорт;
матч-центр зі спортивною статистикою.
Відеотрансляцій немає.
підтримка
Служба підтримки клієнтів контори доступна по електронній пошті і російською мовою. На тестовий запит поштою нам відповіли через 10 хвилин.
Контактні дані підтримки можна знайти номер нижче в цьому огляді.
верифікація
Щоб стати клієнтом цього інтерактивного букмекера, необхідно пройти повну ідентифікацію в ЦУПІС СРО «Асоціація букмекерських контор».
Якщо гравець вже пройшов повну ідентифікацію в платіжній системі QIWI, йому не потрібна ідентифікація в ЦУПІС для гри в «Леоні». У березні 2016 року СРО букмекерів уклала угоду з АТ «Ківі Банк» про запуск Центру обліку переказів інтерактивних ставок на базі цієї фінансової організації.
Повну ідентифікацію в ЦУПІС для гри у цього букмекера можна пройти так:
букмекер дозволяє своїм клієнтам, які є громадянами РФ і проживають у великих містах (Москва, Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Казань, Краснодар, Красноярськ, Нижній Новгород, Новосибірськ, Самара, Уфа, Челябінськ), проходити ідентифікацію через виїзд кур'єра додому;
ідентифікацію можна пройти в салонах «Евросети» по всій Росії (вартість - 50 рублів), в російських пунктах системи Contact, в додатковому офісі АТ «КІВІ Банк», а також в пунктах партнерів платіжної системи QIWI.
ліцензії
Діяльність російської букмекерської компанії «Леон» регулюється безстрокової ліцензії ФНС Росії №20, отриманої 16 грудня 2011 року та переоформленої 28 вересня 2016 року.
обмеження
Цей букмекер не підходить для професійних гравців і спекулянтів. Їх рахунки не блокують, однак при викритті в спекулятивній грі знижують максимуми ставок.
дозвіл скарг
Якщо ви вважаєте, що ваші права порушили, просимо вас заповнити форму скарги. Ми обговоримо вашу скаргу з представником компанії і постараємося допомогти.
На сайті «РБ» є представник контори, який відповідає на питання клієнтів.
Ліга Ставок - Обіцяє фрібет в розмірі 500 рублів. БК Ліга Ставок є однією з перших легальних букмекерських контор в Росії. Роблячи ставки в цій бк - можна бути спокійним за свої чесно виграні кошти.
Історія
Букмекерська компанія «Ліга Ставок» була заснована в 2007 році Олегом Журавським і Юрієм Красовським. Компанія отримала ліцензію на прийом ставок в Росії 8 липня 2009 року. Тримач ліцензії - ТОВ «Перша міжнародна букмекерська компанія». У тому ж році була заснована мережа елітних букмекерських клубів «Оскар Ярд». 10 лютого 2016 року організація стала членом Першої СРО.
У лютому 2016 року цю букмекерська компанія першою в Росії запустила інтерактивного букмекера - сайт з прийому онлайн-ставок в доменній зоні .ru.
У 2016 році БК «Ліга Ставок» стала першою букмекерської компанією-лауреатом «Премії Рунета» за свій сайт - в номінації «Здоров'я, розваги, відпочинок».
Наш час
Станом на I квартал 2017 року мережа пунктів прийому ставок букмекерської компанії об'єднувала близько 470 клубів в більш ніж 100 містах Росії.
В якості спонсора цей букмекер співпрацює з організаторами перегонів «Гран-прі Монте-Карло», з російської футбольної Прем'єр-лігою (офіційна букмекерська компанія ліги), підтримує дитячий спорт. У 2013 році організація спонсорувала російську команду «Формули-1» Marussia. З 2015 року особа цієї букмекерської компанії - Кароліна Севастьянова, чемпіонка ОІ-2012 з художньої гімнастики, визнана найкрасивішою спортсменкою СНД на Іграх в Лондоні.
Увага: БК «Ліга Ставок» юридично не пов'язана з міжнародним онлайн-букмекерів Liga Stavok, які мають сайт для прийому ставок в доменній зоні .com.
Почесний президент БК «Ліга Ставок» - Олег Анатолійович Журавський.
бонуси
Букмекерська компанія пропонує бонус новим клієнтам - фрібет в розмірі 500 рублів. Для отримання фрібета потрібно пройти стандартний процес реєстрації на сайті, після чого безкоштовна ставка буде зарахована на рахунок.
Клієнт може скористатися фрібетом тільки один раз і на всю суму. Його можна використовувати для ординара або експреса як в прематче, так і в лайв, з будь-яким коефіцієнтом. Термін доступності фрібета - 60 днів з дня отримання. Якщо безкоштовна ставка зіграла, клієнт отримує на свій рахунок суму виграшу за вирахуванням суми самого фрібета (тобто чистий прибуток за ставкою).
Платіжні системи і валюти рахунку
Депозит
Поповнити рахунок в БК «Ліга Ставок» можна за допомогою платіжних систем Visa, Mastercard, МИР, Visa Qiwi Wallet, Webmoney, «Яндекс.Деньги», Moneta.ru; через мобільних операторів МТС, «Білайн», «Мегафон», Tele2, за допомогою терміналу оплати «Зв'язковий» та інтернет-банку «Альфа-клік».
Сума мінімального поповнення рахунку - 10 рублів для всіх методів. Сума максимального поповнення рахунку - 550 тисяч рублів для карткових методів; 500 тисяч рублів для інтернет-банку «Альфа-клік»; 250 тисяч рублів для Visa Qiwi Wallet і «Яндекс.Денег», 100 тисяч рублів для Moneta.ru (в залежності від статусу користувача в цих системах); 15 тисяч рублів для терміналів «Зв'язкового», Webmoney, операторів «Мегафон» і Tele2; 14 999 рублів для МТС, 5 тисяч рублів для «Білайну».
Всі депозити зараховуються миттєво. Компанія покриває витрати клієнта на переказ, крім поповнення через операторів мобільного зв'язку (13,5% для «Мегафона», 11.99% + 10 рублів для «Білайну», 11.25% для МТС, 9,45% для Tele2).
З повним списком доступних для депозиту платіжних методів і докладною інформацією про кожного з них ви можете ознайомитися нижче в цьому огляді.
Виведення коштів
Кошти можна вивести через платіжні системи Visa, Mastercard, МИР, Visa Qiwi Wallet, «Яндекс.Деньги», Moneta.ru і переказом на банківський рахунок.
Мінімальна сума виводу становить 10 рублів. Максимальна сума виводу для банківського переказу - 550 тисяч рублів, для карт - 75 тисяч рублів, для Moneta.ru - до 100 тисяч рублів (в залежності від статусу користувача в системі), для Qiwi Visa Wallet і «Яндекс.Денег» - 15 тисяч рублів.
Висновок картковими методами займає до 3 робочих днів, іншими - миттєвий. Комісії за виведення немає.
Податок на виграш
Згідно п. 1 ст. 214.7 Податкового кодексу РФ, при здійсненні виплати виграшу клієнту букмекер зобов'язаний утримувати податок на доходи фізичних осіб в розмірі 13%. Податок вираховується з різниці між сумою виплачуваного виграшу і сумою зробленої інтерактивної ставки (з чистого прибутку).
валюти рахунку
Ігровий рахунок можна завести тільки в російських рублях.
Лінія і ставки
Прематч
Щодня в лінії БК «Ліга Ставок» пропонується більше тисячі спортивних подій для ставок, за інформацією самої компанії.
У лінії представлені 20 видів спорту, а також спеціальні ставки - на тренерські призначення, політичні події, на шоу-бізнес та інші. Вибір змагань різноманітний. У футбольному розділі ви знайдете матчі не тільки вищих ліг - представлені турніри більш ніж 65 країн і великі міжнародні першості.
Розпис БК «Ліга Ставок» на центральні футбольні події може перевищувати 100 ринків. У їх числі європейські та азіатські фори, стандартні і азіатські тотали - як на весь матч, так і на тайми. Широкий вибір комбінованих ставок.
Середня величина маржі в коефіцієнтах прематча - 4-7%.
Лайв
Середня величина маржі в лайв-ставки - 7-8,5%.
Розпис ставок в лайв середня. На популярний баскетбольний матч по ходу події цей букмекер пропонує більше 30 ринків для ставок, на непопулярний футбольний матч - від 20 ринків.
Мінімальна і максимальна ставки
Мінімальний розмір ставки становить 10 рублів.
Платформа і мобільні ставки
Ця букмекерська компанія використовує ПО власної розробки.
Клієнтам доступні нативні додатки для iOS і Android з можливістю реєстрації, поповнення і виведення коштів, перегляду відеотрансляцій. Мобільна версія у офіційного сайту БК «Ліга Ставок» відсутня.
продукти
Сайт букмекера пропонує такі продукти:
ставки на спорт;
ставки на кіберспорт;
відеотрансляції матчів;
матч-центр зі статистикою.
Сайт БК «Ліга Ставок» пропонує користувачам онлайн-трансляції спортивних подій і спортивну статистику від великого постачальника даних Betradar.
підтримка
Служба підтримки відповідає цілодобово по електронній пошті і телефоном. Є лайв-чат. Для відповіді на наш тестовий запит по електронній пошті БК знадобилося 24 хвилини. Контактні дані супорта ви знайдете нижче на сторінці огляду.
верифікація
Щоб робити ставки онлайн в БК «Ліга Ставок», користувач повинен пройти реєстрацію на сайті букмекера, після чого зареєструватися на сайті Центру обліку переказів інтерактивних ставок (ЦУПІС) або прив'язати свій рахунок до вже існуючого аккаунту на сайті ЦУПІС. Після цього користувач повинен пройти персональну ідентифікацію з паспортом в одному з клубів букмекерської компанії, адреси яких ви знайдете в розділі «ППС».
ліцензії
Російська букмекерська компанія «Ліга Ставок» володіє безстрокової ліцензії ФНС Росії №6 від 9 липня 2009 року, переоформленої 26 грудня 2016 року.
обмеження
Цей букмекер не підходить для професійної гри і знижує розмір максимальної ставки «вілочнікам», «корідорщікам» і спекулянтам.
дозвіл скарг
БК «Ліга Ставок» приймає «Рейтинг Букмекерів» як незалежного посередника при вирішенні виниклих суперечок між клієнтами і компанією.
Якщо, на ваш погляд, ваші права були порушені цим букмекерів, просимо вас заповнити форму скарги, після чого ми постараємося вирішити вашу проблему.
На сайті «РБ» представник букмекера відповідає на запитання користувачів.
«Фонбет» - Перший пункт прийому ставок російської букмекерської контори був відкритий влітку 1994 року в Москві. Ставки в інтернеті компанія вперше почала приймати у 2001 році на сайті в доменній зоні .com, але після заборони ставок на спорт в інтернеті в Росії в 2007 році цей сайт був проданий зарубіжним інвесторам.
У 1999 році була запущена партнерська програма «Фонбет». У 2004 році букмекер одним з перших запропонував ставки під час спортивних подій - в лайв. До 2011 року кількість пунктів прийому ставок контори перевищила 1000 по всій Росії, причому вибухове зростання припав на період після переліцензування букмекерів 2009 року. У 2014 році в клубах компанії з'явилися так звані ставкомати - термінали, що дозволяють клієнту отримати доступ до особового рахунку і робити ставки без контакту з касиром і супутніх цьому черг. В роботі ставкоматов БК «Фонбет» використовує технологію власної розробки - «ФОНАПС».
Ця компанія - член саморегулівної організації «Асоціація букмекерських контор» з лютого 2016 року. Тимчасово була членом Першої СРО.
Ставки в інтернеті БК «Фонбет» знову почала приймати в листопаді 2016 року, а про повноцінний запуск інтерактивного букмекера оголосила в лютому 2017 року.
НАШ ЧАС
Російський букмекер «Фонбет» приймає спортивні ставки через сайт в доменній зоні .ru і в наземних пунктах прийому ставок, чисельність яких на початок 2017 року перевищувала 1000 в містах 75 регіонів Росії - це найбільша букмекерська мережа країни. Прийом ставок по лінії цієї БК також ведеться в інших країнах СНД.
ТОВ «Ф.О.Н.» (юридичне найменування) зареєстровано в Москві за адресою: 127562, вулиця Декабристів, д. 8.
Увага: російська букмекерська контора «Фонбет» сьогодні не має формального ставлення до онлайн-букмекерові Fonbet з сайтом в зоні .com.
БОНУСЫ
БК «Фонбет» пропонує клієнтам участь в акції «Пільговий експрес». Згідно з умовами пропозиції, якщо гравець зробить ставку на експрес з 6 або більшої кількості подій, де коефіцієнт кожного вибору не менше 1,60, і в цьому експресі зіграють всі події, крім одного, то клієнту повертається сума ставки. Акція не поширюється на комбіновані ставки типу «система».
Платіжні системи і валюти рахунку
ДЕПОЗИТ
Поповнити рахунок в БК «Фонбет» можна за допомогою 8 методів: Visa, Mastercard, Qiwi-гаманець, Мир, Білайн, Tele2, Мегафон, МТС. Всі доступні методи депозиту ви знайдете в розділі «Особистий кабінет» на сайті букмекера після авторизації.
Мінімальна сума депозиту для всіх платіжних систем - 100 рублів. Розмір максимального поповнення обмежений тільки для Qiwi - до 250 000 рублів за один переклад. Всі депозити надходять на рахунок миттєво і не обкладаються комісією.
ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ
Вивести гроші з сайту «Фонбет» можна за допомогою всіх 8 платіжних методів, пропонованих для депозиту (див. Список вище).
Мінімальна сума для виведення коштів за допомогою гаманця Qiwi становить 100 рублів, для банківських карт - 1000 рублів. Максимальний розмір виведення обмежений тільки для Qiwi - до 250 000 рублів за один переклад, до 550 000 рублів за добу.
Всі виплати проводяться протягом 1-3 годин.
Цей букмекер бере на себе витрати на переклад грошей клієнтам. У рідкісних випадках компанія вимагає проставити депоновану суму 3 рази, перш ніж клієнт отримає право на виплату. У разі відмови витрати перекладаються на гравця.
ПОДАТОК НА ВИГРАШ
Згідно п. 1 ст. 214.7 Податкового кодексу РФ, при здійсненні виплати виграшу клієнту букмекерська контора повинна утримувати 13% податку на доходи фізичних осіб. Податок вираховується з різниці між сумою виплачуваного виграшу і сумою зробленої інтерактивної ставки.
ВАЛЮТИ РАШУНКУ
Ігровий рахунок можна завести тільки в російських рублях.
ЛІНІЯ І СТАВКИ
Російська онлайн-контора «Фонбет» пропонує ставки на більш ніж 15 видів спорту, включаючи кіберспорт і зимові види спорту, а також на події зі світу шоу-бізнесу. Вибір турнірів досить різноманітний і включає непопулярні ліги.
ПРЕМАТЧ
Розпис контори в прематче на популярні футбольні події вище середньої.
Середня маржа в прематче - 6-8%.
ЛАЙВ
Розпис ставок в лайв вище середньої на більшість подій. На непопулярні матчі по ходу події «Фонбет» пропонує від 10 до 30 ринків для ставок.
Середня маржа в лайв-ставки - 7-8%.
Ставки розраховуються приблизно за 10 хвилин.
Максимальна і мінімальна ставки
Мінімальний і максимальний розмір ставки відображається у рядки введення суми.
Максимально можливий розмір виплати по одній ставки в прематче дорівнює 3 мільйонам рублів, в лайв-ставки - 1 мільйону рублів.
ПЛАТФОРМА І МОБІЛЬНІ СТАВКИ
Ця букмекерська компанія використовує ПО власної розробки.
У лютому 2017 року БК «Фонбет» випустила нативні додатки для iOS і Android з функціоналом, відповідним основної версії сайту. Для користувачів портативних пристроїв також існує мобільна версія сайту.
ПРОДУКТИ
На сайті «Фонбет» доступні такі продукти:
ставки на спорт;
ставки на кіберспорт;
матч-центр зі статистикою;
прямі відеотрансляції матчів.
ПІДТРИМКА
Служба підтримки «Фонбет» працює цілодобово і спілкується російською мовою. Оператори відповідають по електронній пошті і телефоном. Є живий чат. Підтримка відповідає на запит по e-mail протягом кількох годин. Контактні дані підтримки можна знайти номер нижче на сторінці цього огляду.
ВЕРИФІКАЦІЯ
Для початку гри на інтерактивному Букмекери ви повинні відвідати один з пунктів прийому ставок цієї компанії з паспортом, підписати угоду про обробку ваших персональних даних та отримати клубну картку. Після цього ви можете зареєструватися на сайті букмекерської контори, пройти ідентифікацію і грати.
ЛІЦЕНЗІЇ
ТОВ «Ф.О.Н.» отримала гральну ліцензію №4 ФНС на організацію і проведення азартних ігор у букмекерських конторах і тоталізаторах на території Російської Федерації 26 червня 2009 року і відновила її 30 березня 2017 року.
ОБМЕЖЕННЯ
Цей букмекер не підходить для професійної гри і відноситься до «вілочнікам», «корідорщікам» і спекулянтам нейтрально: після викриття в спекулятивній грі доступний клієнтові розмір максимальної ставки знижується.
РОЗГЛЯД СКАРГ
БК «Фонбет» співпрацює з «Рейтингом Букмекерів» в розгляді скарг від гравців. Якщо ви вважаєте, що ваші права були порушені цим букмекерів, просимо вас заповнити форму скарги, після чого ми постараємося вирішити вашу проблему.
На сайті «РБ» представник контори відповідає на запитання користувачів.