Яндекс.Метрика Анализ сайта fiz-kultura.blogspot.ru

Страницы

БІРЖІ СТАВОК

На цій сторінці наведено біржі ставок. Біржі ставок відрізняються від букмекерських контор тим, що гравці роблять ставки не проти букмекера, а один проти одного. Біржа ставок працює як платформа, що надає ринки, правила розрахунку ставок, а також гарантію того, що виграв отримає свої гроші. Натомість біржа ставок бере комісію з виграв гравця. Залежно від компанії, видів спорту та ринків комісія варіюється від 7% до 1%. Більшість бірж ставок знижують комісію за високу активність, залучаючи тим самим великих гравців і професіоналів, для яких дуже важлива величина маржі в ставках на спорт.


Біржа ставок Betfair (спочатку - The Sporting Exchange Limited) була заснована в 2000 році у Великобританії професійним гравцем і розробником Ендрю Блеком (автор ідеї) в партнерстві з Едвардом Реєм. Їх компанія однією з перших в світі запропонувала гравцям битися об заклад один з одним. У січні 2002 року організація поглинула свого найбільшого конкурента Flutter, зосередивши у себе понад 90% ринку біржових ставок на спорт. Прибуток за цей рік склала $ 1,5 мільйона. Стверджується, що всього через рік прибуток виріс в 10 разів.

BETDAQ - біржа ставок на спорт, заснована в Ірландії в 2000 році. Засновник BETDAQ - ірландський бізнесмен Дермот Десмонд, власник ФК «Селтік». Зараз ця біржа ставок належить британській букмекерській конторі Ladbrokes і працює на підставі її ліцензій, отриманих в Гібралтарі і Сполученому Королівстві. Раніше BETDAQ оперувала за ліцензією Олдерні. Домени: betdaq.com, betdaq.co.uk.
BETDAQ підходить в першу чергу професійним гравцям.

Matchbook - біржа ставок, заснована в 2004 році. У 2011 році її придбали англійські інвестори з досвідом в ставках на спорт і банківському секторі. Ця біржа ставок працює на підставі ліцензій Комісії з контролю за азартними іграми Олдерні і Комісії з азартних ігор Сполученого Королівства. Домен: matchbook.com.

Британська біржа ставок Smarkets заснована в 2010 році двома молодими програмістами Джейсоном тростиною і Хантером Морісом. Компанія працює під ліцензіями, виданими комісіями з азартних ігор Сполученого Королівства і Мальти. На відміну від біржі ставок Betfair, Smarkets пропонує всього 2% комісії.